Jännityskuunnelmia on tehty vaikka kuinka paljon ja nyt ne makaavat ilman kuulijoita jossain Ylen arkistoissa. Jännityskuunnelmia lisää Elisa kirja palveluun.
Seuraava sota -kuunnelman voisi myös tuoda kuulijoiden kuunneltavaksi Elisa Kirjaan. Ao. kuunnelma on legendaarinen. Olen sen kuullut. Se esitettiin 29. joulukuuta 1985 julkisesti radiossa ja aiheutti puheluiden ruuhkan sekä Ylen ohjelmapäivystykseen että hätäpuhelinnumeroihin. Elisa Kirja palvelusta kuunneltaessa tai ladattaessa tätä ongelmaa ei ole, koska jokainen lataaja ja kuulija ymmärtää kyseessä olevan kuunnelman! Tämä kuunnelma ehdottomasti palveluunne saataville!
Kiitokset Knallin ja sateenvarjon uusista jaksoista! 😃
Tervetuloa OmaYhteisöön!
Eikö sinulla ole vielä tunnusta? Luo OmaYhteisö-tunnus
Kirjaudu Elisa Tunnuksella
tai
Anna OmaYhteisö-tunnuksesi tai sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme sinulle sähköpostitse ohjeet salasanan palauttamiseksi