Outoa, enpä ole tällaista huomannut. Oletko kokeillut irroitella kaikki piuhat ja kytkeä ne uudelleen (tällä voisi varmistua siitä että ei ole kontaktihäiriötä tms).
Katsopa digiboksin asetuksista löytyvät ääniasetukset. Siellä pitäisi äänen kohdalla olla käytössä "paras mahdollinen". Jos käytössä on jokin muu asetus, vaihda se tuohon edellä mainittuun ja kokeile uudelleen.
Samaa äänen tason laskua ihmettelin itsekin. Paras mahdollinen valittu asetuksista, mutta noin 20 prossaa pitää vääntää volumea lisää entiseen verrattuna. Niin ja kuuloni ei ole heikentynyt
Anna OmaYhteisö-tunnuksesi tai sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme sinulle sähköpostitse ohjeet salasanan palauttamiseksi.
Skannataan tiedostoa virusten varalta
Pahoittelut, tarkistamme vielä tiedoston sisältöä varmistaaksemme, onko sen lataaminen turvallista. Ole hyvä ja yritä uudestaan muutaman minuutin kuluttua.