Onkohan jotain vikaa digiboksissa?? Ku kuva jää jälkeen vauhdikkaissa kohtauksissa ja nopeissa urheilutilanteissa??Varjoja syntyy.:) Telkkari uus.n.kk vanha. Kaapelin puolella ongelmaa ei ole..:) Johdot ym muut käyty läpi..!!
"menu" -> "asetukset" -> "asetukset" -> "ääni ja kuva" -> "HDMI-näyttötila" -> onko sinulla siellä 1920x1080i50 vai 1920x1080p50 vai jotain muuta ? Yleisesti suositellaan 1920x1080i50 asetusta käytettävän TV:tä katsoessa.
Anna OmaYhteisö-tunnuksesi tai sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme sinulle sähköpostitse ohjeet salasanan palauttamiseksi.
Skannataan tiedostoa virusten varalta
Pahoittelut, tarkistamme vielä tiedoston sisältöä varmistaaksemme, onko sen lataaminen turvallista. Ole hyvä ja yritä uudestaan muutaman minuutin kuluttua.