Virheilyilmoitukset viittaavat jonkinlaiseen häiriöön digiboksin ja nettiyhteyden välillä. ilmoitusta.
Mitähän mättää palvelussa. Tämä ilmoitus on tullut viime viikkoina turhankin tutuksi hallinnoidessa tallenteita WWW-sivujen kautta? Säännöllisen epäsäännöllisesti ilmoittaa palvelu tämän "Palvelussa tapahtui virhe. Ole hyvä ja yritä hetken päästä uudelleen" ja jonkun sekunnin päästä sitten onnistuu taas..
Eli tämä tosiaan ei ole vain tänään, vaan on nyt jatkunut viikkoja, eli ei liene kyse jostain tilapäisestä virheestä palvelimilla tms. Vaan suurempi vika koko järjestelmässä?
Virheilyilmoitukset viittaavat jonkinlaiseen häiriöön digiboksin ja nettiyhteyden välillä. ilmoitusta.
Eikö sinulla ole vielä tunnusta? Luo OmaYhteisö-tunnus
Anna OmaYhteisö-tunnuksesi tai sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme sinulle sähköpostitse ohjeet salasanan palauttamiseksi.