Skip to main content
Vastattu

Kirjautuminen Sanoma tiliin ei onnistu

  • maalisk. 3, 2025 11:45 ap. UTC
  • 2 kommenttia
  • 144 katselukerrat

Forum|alt.badge.img+8

Syystä että:

 

Mitä täs pitäs tehdä? Oonko saanu jonkun IP-osoitteen jota on käytetty rikollisiin hommiin? Miksi sellaisia ei voida sulkea pois että toiset käyttäjät ei saisi sitä jolloin viattomat saa kärsiä? 

Vastauksen tähän kysymykseen jakoi Snouppi

Oletkos kokeillut vielä toisella selaimella, että toistuuko ongelma? 😊 Tuossa kannattaa kokeilla myös välimuistin tyhjentämistä selaimesta.

Katso alkuperäinen viesti

Tämä keskustelu on suljettu kommenteilta. Keskustelua ei enää päivitetä, eivätkä sen tiedot ole välttämättä ajan tasalla.

Etsi samasta aiheesta uudempi keskustelu tai aloita uusi.

2 kommenttia

Snouppi
Elisalainen
Forum|alt.badge.img+17
  • Elisalainen
  • Vastaus
  • maalisk. 4, 2025 12:36 ip. UTC

Oletkos kokeillut vielä toisella selaimella, että toistuuko ongelma? 😊 Tuossa kannattaa kokeilla myös välimuistin tyhjentämistä selaimesta.


Forum|alt.badge.img+8
  • Keskustelun aloittaja
  • Valmentaja
  • maalisk. 4, 2025 2:53 ip. UTC

Sama ongelma toistui toisella selaimella mutta sit myöhemmin kun koitin niin sit päästi läpi.

En tiiä miks heidän järjestelmä luulee mua joksikin muuksi kuin ihmiseksi. Järjestelmien ei pitäisi tehdä tälläisiä virheitä.