Tilasin viininpunaisen iPhone 18 Pro Maxin 22. syyskuuta, mutta sitä ei ole vieläkään toimitettu. Onko tietoa, milloin se saapuu?
Milloin viininpunainen iPhone 18 toimitetaan?
Vastauksen tähän kysymykseen jakoi Kimblez
Tuolla ketjussa aiheesta:
Tilannepäivitystä viikon takaa:
Ote:
“Pieniä eriä laitteita meille saapuu jatkuvasti, mutta kun huomioidaan myös uudet tilaukset, jonot pysyvät toistaiseksi varsin ennallaan. Huomattavasti suurempia eriä Pro Max -laitteita odotetaan saapuvaksi marraskuun kahden ensimmäisen viikon aikana. Tällöin saamme todennäköisesti monista väri- ja muistiversioista jopa kaikki laitteet toimitettua ja myös toistaiseksi hankalimman saatavuustilanteen, eli viininpunaisten laitteiden jonosta saadaan valtaosa purettua.”
Liity OmaYhteisöön
Onko sinulla jo tunnus? Kirjaudu sisään
Tervetuloa OmaYhteisöön!
Eikö sinulla ole vielä tunnusta?
ELISAN TYÖNTEKIJÖIDEN KIRJAUTUMINEN KIRJAUDU TAI REKISTERÖIDY ELISA TUNNUKSELLA
Anna OmaYhteisö-tunnuksesi tai sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme sinulle sähköpostitse ohjeet salasanan palauttamiseksi
