Mulla on suuria ongelmia kyseisen boxin kanssa. Olen resetoinut kaikilla mahdollisilla tavoilla mutta ei vaan löydä kanavia. Kotna on toine samanlainen boxi ja toimii kuin unelma. Olen soittanut samasta asiasta omaguruun monet kerrat mutta aina vaan sanat vastaukset. Ihan höpö höpö juttuja . Eivät usko että kyseinen boxi on rikki. Jos Elisa olisi fiksu niin se lähettäisi uuden boxin muua ei. Kai täytyy etsiä toinen toimija. Olen aika rauhallinen mutta nyt on pinna ihan täys tota Elisan meininkiä.
EDIT: 26.8.2024 // Muokattu otsikkoa kuvaavammaksi -Jaakop
Vastattu
Elisa Viihde N7950 boksi ei toimi
Vastauksen tähän kysymykseen jakoi Jaakop
Ootko kokeillut vaihtaa bokseja sijainniltaan päikseen, eikö silti samainen boksi löydä kanavia? Jos vianrajaukset ei auta, niin tuohon varmasti saadaan ratkaisu asiakaspalvelun häiriöpuolelta ollessasi yhteydessä.
Tervetuloa OmaYhteisöön
Osallistu keskusteluun
Liity OmaYhteisöön
Onko sinulla jo tunnus? Kirjaudu sisään
Tervetuloa OmaYhteisöön!
Eikö sinulla ole vielä tunnusta? Luo OmaYhteisö-tunnus
KIRJAUDU TAI REKISTERÖIDY ELISA TUNNUKSELLA
tai
Anna OmaYhteisö-tunnuksesi tai sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme sinulle sähköpostitse ohjeet salasanan palauttamiseksi