Skip to main content
Kysymys

Lahja sinulle Elisan asiakas

  • October 6, 2026
  • 2 kommenttia
  • 39 katselukerrat

Claudius

Sain seuraavan sähköpostin osoitteesta noreply@elisa.fi tiistai 6. lokakuuta 14.34 (siis 2026):

Elisa Etuohjelma on tarjonnut Elisan asiakkaille runsaasti monipuolisia etuja jo kahden vuoden ajan. Tule mukaan juhlimaan 2-vuotissyntymäpäivää 10.9. ja nappaa etuvalikoimasta omat suosikkisi. Luvassa on vaihtuvia etuja, arvontoja ja nopeita yllätystarjouksia!
Synttäreiden kunniaksi saat meiltä myös pienen lahjan: neljä maksutonta elokuvaa katsottavaksi juuri silloin, kun sinulle parhaiten sopii. Kerää tärkeimmät viereesi ja valitse suosikkisi tai katso vaikka kaikki: huippujännittävä katastrofiseikkailu Greenland 2: Migration, elämänmakuinen kotimainen menestyselokuva Teräsleidit – kuin viimeistä päivää, sydäntä lämmittävä koko perheen seikkailu Kangaroo tai koukuttava toimintatrilleri The Bricklayer.
Aloita katselu Elisa Etuohjelmasta. Etu on käytettävissä 15.9. asti.

Siis sain tänään lahjan joka piti käyttää kolme viikkoa sitten. Vai onko kyseessä synttärit vuonna 2027?

Mahtavaa asiakaspalvelua. 

2 kommenttia

  • OmaYhteisön luottojäsen
  • October 6, 2026

Tuollahan se lahja oli:

 


Burnett
OmaYhteisön moderaattori
Forum|alt.badge.img+19
  • OmaYhteisön moderaattori
  • October 6, 2026

Pahoittelut virheellisestä viestistä! Osalle asiakkaista lähetettiin vanha tiedote. 😣 Pian sähköpostiin kilahtaa uusi sähköposti, jossa on ajankohtaiset edut. 😊