Hei ,minulla siis uusi burrel SD12HD+SMS pro 4g riistakamera ,ja burrel+-palvelu.Ongelma on se,etten saa selattua kuvia millään ,kun yhdistän tietokoneeseen usb- kaapelilla ja yritän tuoda kuvat ja videot ,se ei löydä kameraa. Miten saan katsottua kuvat läppärillä ?
Vastattu
Burrel pro 4g riistakamera, en saa selattua usb:n kautta yhdistettynä
Vastauksen tähän kysymykseen jakoi Groppi
Moikka, mun vanha läppäri hyväksyi lopulta usb- kaapelin ,ja olisi siinä kortinlukijakin.Se vasn vetelee viimeisiään.Kyllä se lähettääkin ,mutta jos on kuva+videoasetus,sehän lähettää vain kuvan, ja jos pelkkä video,niin lähettää kyllä,vie vaan aikalailla tilaa . Mutta kiitos,pääsin siis lopulta omalla läppärillä katsomaan kaikki videot ja kuvat.
Tämä keskustelu on suljettu kommenteilta. Keskustelua ei enää päivitetä, eivätkä sen tiedot ole välttämättä ajan tasalla.
Liity OmaYhteisöön
Onko sinulla jo tunnus? Kirjaudu sisään
Tervetuloa OmaYhteisöön!
Eikö sinulla ole vielä tunnusta? Luo OmaYhteisö-tunnus
ELISAN TYÖNTEKIJÖIDEN KIRJAUTUMINEN KIRJAUDU TAI REKISTERÖIDY ELISA TUNNUKSELLA
tai
Anna OmaYhteisö-tunnuksesi tai sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme sinulle sähköpostitse ohjeet salasanan palauttamiseksi

