Pukki toi Urbanista Athens kuulokkeet. Olisko jollain neuvoa miten nää saa yhdistettyä puhelimeen ja ylipäätänsä toimimaan?
Ollaan yritetty ohjeiden mukaan mutta ei onnistu. Nyt jätettiin koteloon lataukseen.
Pukki toi Urbanista Athens kuulokkeet. Olisko jollain neuvoa miten nää saa yhdistettyä puhelimeen ja ylipäätänsä toimimaan?
Ollaan yritetty ohjeiden mukaan mutta ei onnistu. Nyt jätettiin koteloon lataukseen.
Vastauksen tähän kysymykseen jakoi MiikaMoi
Resetointia ollaan yritetty mutta vasempaan nappiin ei missään vaiheessa syty minkäänlaista valoa 
Okei aivan. Siihen ei siis syty valoa latauskotelossakaan tai kun sen siitä ottaa pois? Eihän mikään muovisuoja peitä tuota latausmagneetti-kohtaa mikä koteloon kliksahtaa kiinni?
Jos tuo toinen kuuloke ei tunnu heräävän millään, niin sitten kyllä pukinkonttiin on valitettavasti sattunut jokin maanantaikappale. Nuo bluetooth-korvanapit saa kyllä suurimmalla osalta jälleenmyyjistä vaihdettua suoraan uusiin takuukuittia vastaan.
Tämä keskustelu on suljettu, eikä tätä voi kommentoida.
Kokeile löytyisikö samasta aiheesta toinen tai uudempi keskustelu.
Jos keskustelua tai vastausta ei löytynyt, aloita uusi keskustelu.
Onko sinulla jo tunnus? Kirjaudu sisään
Eikö sinulla ole vielä tunnusta? Luo OmaYhteisö-tunnus
Anna OmaYhteisö-tunnuksesi tai sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme sinulle sähköpostitse ohjeet salasanan palauttamiseksi