Skip to main content
Vastattu

NAT-tyypin vaihto pelaamista varten

  • June 22, 2024
  • 30 kommenttia
  • 7900 katselukerrat

Näytä ensimmäinen kirjoitus

Tämä keskustelu on suljettu kommenteilta. Keskustelua ei enää päivitetä, eivätkä sen tiedot ole välttämättä ajan tasalla.

Etsi samasta aiheesta uudempi keskustelu tai aloita uusi.

30 kommenttia

Anspandeemus
Forum|alt.badge.img+11
  • Entinen elisalainen
  • June 12, 2025

Liittymällä on ​@Mobo81 kaikki edellytykset toimia. Jääpi nyt ilmeisemmin laitteen asetuksiin. Oletko sen internet4 saanut vaihdettua asetuksista käyttöön?


  • Keskustelija
  • June 12, 2025

Sitä en oo löytänyt mistään, oon penkonu tota Deco ohjelmaa läpi mut aika huonoin tuloksin. 


  • Keskustelija
  • June 12, 2025

Hei, puupää ku oon. Ni mun pitää mennä sen ulkoboksin ipllä sisään ja sieltä muutettua sen, eipä oo ennen tullu näin tutuks nettihommat 😅 nyt enää ku löydän sen salasanan jostain ni kaikki hyvin. Kiitoksia avusta


  • Tulokas
  • August 7, 2025

Pitäisi saada apua nat tyypin vaihtoon. Julkinen ip mutta silti näyttää nat tyyppi kolmosta. Mitä pitäisi tehdä?


EDIT 8.8.2025 // Siirretty keskustelunavaus toiseen, jo olemassa olevaan ketjuun. -Anspandeemus

 

 


Anspandeemus
Forum|alt.badge.img+11
  • Entinen elisalainen
  • August 8, 2025

Oletko käynyt tässä ketjussa: Parhaaksi Vastaukseksi -käydyt asiat läpi? Eli olet vaihtanut esim. reitittimen asetuksia? 

Tervetuloa OmaYhteisöön ​@Stouneri !